Elektronika dla biegaczy

zegarek sportowy
Źródło: http://www.sport-shop.pl/
Czas i tempo biegania to najlepszy wyznacznik postępów w treningu. Niektórym wystarcza do tego celu dobra orientacja – dobiegają po prostu do określonego punktu w terenie (na przykład do drzewa). A potem wyznaczają sobie kolejny cel. Nie jest to jednak zbyt precyzyjna metoda pomiaru. Jeżeli twoja droga nie będzie zawierać arcytrudnych, usianych przeszkodami obszarów, idealnym wyborem do takiego celu okażą się rowery trekkingowe (kupisz na sport-shop.pl.pl).

polecane sklepy sportowe
Autor: Harry Wood
Źródło: http://www.flickr.com
Gra w rzutki jest nie tylko rozrywką „do kufelka”, ale całkiem poważnym sportem, który doczekał się swoich własnych rozgrywek, cieszących się popularnością wśród graczy, ale i kibiców, przeważnie tych zebranych przed TV. Rzutki największą popularnością cieszą się w Anglii, Irlandii, państwach skandynawskich i w USA. Jeśli chodzi o nazewnictwo, to poprawną formą są: dart, lotki, ewentualnie rzutki, ale terminy: strzałki, darty, dartsy – są nazwami niepoprawnymi. Sklepy sportowe mają w swojej ofercie tarcze i rzutki różnego rodzaju.

To typ pojazdu mieszczący się gdzieś pomiędzy profesjonalnym rowerem górskim a szybką kolarzówką do łatwych, solidnych szos. Rowery trekkingowe charakteryzują się trwałą budową, która ułatwia zarazem komfortową jazdę na stabilnej drodze, jak i całkiem komfortową jazdę po ciężkim podłożu. Takie pojazdy posiadają dodatkowe bagażniki, które służą do założenia obszernych pojemników na bagaż. To kluczowe dla cyklistów, którzy jadą na dalekie trasy.

Dobre rowery trekkingowe kupisz za parę tysięcy złotych. Odkryj produkty producenta Kettler: strona. Przed zakupem sprzętu do darta, należy upewnić się, czy lokal, w którym docelowo ma być on umieszczony, zapewnia ku temu odpowiednie warunki. Właściwie z wymogami darta angielskiego wysokość tarczy na ścianie od podłogi do środka tarczy winno być 173 cm odległości, gdzie będzie stał rzucający.

Świetny wymiar to 237 cm, mierzony od punktu, w którym staje uczestnik do miejsca, w jakim tarcza odstaje od ściany.
zegarek sportowy
Źródło: http://www.sport-shop.pl/
Sprzęt sportowy Garmin Forerunner 305 to prawdziwy kombajn treningowy i marzenie każdego gadżeciarza. Oprócz miernika tętna i prędkości urządzenie posiada moduł GPS z możliwością zakodowania własnych tras i wyznaczania punktów nawigacyjnych. Zakładany na rękę sprzęt jest w dodatku całkowicie wodoodporny. Równie interesujące są funkcje wspomagania treningu: można zaprogramować interwały, a także ścigać się z Wirtualnym Partnerem, czyli porównywać efekty treningu z wcześniej założonymi celami.

A wszystko to zamknięte w urządzeniu wielkości zegarka. Za tego typu przyjemności trzeba jednak odpowiednio zapłacić. Garmin Forerunner 305 kosztuje niecałe 900 zł.