ciało

Z rowerem w drogę

Są bardzo odmienne rodzaje masażu. Choćby najpopularniejszy masaż relaksujący, masaż leczniczy, wiele rodzajów masażu mięśni jakim poddają się sportowcy… Wypisywać można by długo. Skupmy się jednak na tym ostatnim rodzaju. Terapie, jakim poddają się sportowcy nie należą do przyjemnych. Doskonałym przykładem mogą być tutaj biegacze maratońscy. Rozpoczyna się teraz czas jesiennych startów, w Polsce na jesień odbywają się trzy maratony – we Wrocławiu, Warszawie i Poznaniu, a przygotowanie do startu trwa dobrych parę miesięcy.

Modna ekologiczna żywność

Ekoj
Źródło: ekoj.pl
Faktycznie bio produkty więcej kosztuje. Jakość kosztuje, ale tutaj też są pewne granice. Popularność sztucznie podnosi ceny produktów. To się zmienia, bo bio żywność pojawia się nawet w dyskontach. Współcześnie trend ten z wolna powraca i nawet zyskuje na popularności.

Czy prawdą jest, że popijanie wody działa na wpływa na nasze zdrowie?

picie zdrowej wody
Autor: BMiz
Źródło: http://www.flickr.com
Publikowano w ostatnich dniach artykuły, w których rozmaici ludzie nakłaniają mieszkańców naszego kraju do picia wody z kranu. Ten życiodajny płyn pobierany z kranu na pewno może być zbliżonej jakości, co ten sprzedawany w butelkach. Kwestia jednak nie jest tak prosta, jak się wydaje, gdyż ogromne znaczenie posiada tutaj stan rur. Bywa, że w budynku znajdują się rury, w których wegetują szkodliwe dla życia mikroby i grzyby. Z tego powodu lepiej się zabezpieczyć i kupować wodę w sklepach, naturalnie od wartościowych dostawców.

Jaką metodą wykonywać ćwiczenia w domu i się tym nie znudzić?

trening nordic walking
Autor: Nujotajiem.lv Palki.lv
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy gabinet urody musi mieć na wyposażeniu różnego rodzaju sprzęty, bez których nawet nie ma co myśleć o rozpoczęciu tego rodzaju działalności. Jeżeli planujemy założenie takiego biznesu powinniśmy rozejrzeć się wcześniej w ofercie, żeby nabyć sprzęty świetnej jakości i w rozsądnych cenach. Na początku trzeba zwrócić uwagę na fotele kosmetyczne vivafitess. Przecież nie usadzimy nikogo na standardowym krześle na dwie godziny.

Pragniesz rozpocząć swoją przygodę ze sportem? Już w tym momencie zainwestuj w bieżnie Kettler lub zapisz się na lekcje karate, gdzie wszyscy zakładają kimona!

sport
Autor: VIVOBAREFOOT
Źródło: http://www.flickr.com
Wciąż znaczną popularnością cieszą się kluby fitness, które oferują różnorodne treningi indywidualne. Jeśli chcemy mamy możliwość opłacenia indywidualnych godzin z trenerem, który doradzi w jaki sposób mamy ćwiczyć. Już w tej chwili warto się namyślić jaki sport jesteśmy w stanie wybrać na pochmurne i zimowe dni, aby zostać w odpowiedniej formie także o tej porze roku. Przebojem tego sezonu są bieżnie Kettler, jakie można kupić w prawie każdym sportowym markecie. Ich zaletą jest to, iż można biegać niezależnie od pory dnia i pogody.

Wiele zależy od tego na czym trenujemy

sprzęt do ćwiczeń
Autor: Stefan Krasowski
Źródło: http://www.flickr.com
Okres wakacyjny w pełni. Dlatego temperatury nam sprzyjają. W ciągu dnia, gdy upał spływa z nieba, z pomocą przychodzą miejskie kąpieliska. Za to wieczór to ulga dla naszych znużonych organizmów. Dopiero, gdy zniknie słońce wykazujemy zapał na dłuższe wyjście na powietrze. Stąd wieczorowa pora to najlepsza pora na praktykowanie letnich sportów.

Gdzie można niedrogo zakupić sprzęt kosmetyczny

Zabiegi kosmetyczne
Autor: DER-MED
Źródło: DER-MED
Jesienne miesiące to idealny okres na poprawę kondycji. Kupno wejściówki do klubu fitness niestety to naprawdę kosztowna kwestia. O wiele bardziej opłacalne jest sprawienie sobie osobistej siłowni w domu. Jeśli masz trochę miejsca, np. w altance bądź w piwnicy, warto nabyć atlas do ćwiczeń oraz inne maszyny i szlifować formę kiedy chcesz. Bez ścisku i głośnej muzyki.

Odmiana nastawienia do sportu wśród naszych rodaków

rowerzysta na wyścigu
Autor: Chris Hunkeler
Źródło: http://www.flickr.com
Jesteśmy wszyscy świadkami, jak pomału zmienia się nastawienie Polaków do sportu. Kiedy wyjdziemy pod wieczór do sąsiedniego parku, będziemy zaskoczeni liczbą osób, które biegają, trenują na rowerze albo ćwiczą nordic walking. Pozwoliliśmy się wciągnąć w modę na prozdrowotny tryb życia. I bardzo dobrze.

Umięśniona sylwetka jest w zasięgu ręki

umięśniony murzyn
Autor: Eugenio "The Wedding Traveler" WILMAN
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiejszy styl życia jest bardzo zły dla naszego samopoczucia. Należy rozpocząć od tego, że zbyt dużo czasu siedzimy w pracy. Bardzo często również bierzemy nadgodziny, chcąc uczynić dobre wrażenie na naszym szefie. W efekcie, przychodzimy do domu przemęczeni i rozdrażnieni, co nie ma dobrego wpływu na nasze zdrowie i związki z najbliższymi. Mamy kłopoty z zasypianiem i szybko łapią nas wszelkiego typu choroby. Nasz organizm wysyła nam różne sygnały alarmowe, które my uparcie bagatelizujemy.